Zależy nam zarówno na Twoim bezpieczeństwie, jak i komforcie.

Dlatego cieszymy się, że nasze starania są doceniane na całym świecie

w postaci licznych nagród i wyróżnień przyznawanych nam każdego roku.

2017

 

Mitsubishi liderem rankingu „Germany Customer Service Index" (CSI)

 

Amerykański instytut badań rynku J.D. Power opublikował raport, według którego niemieccy klienci warsztatów samochodowych i stacji serwisowych ASO ocenili Mitsubishi najlepiej wśród wszystkich producentów samochodów dostępnych na niemieckim rynku. Mitsubishi uzyskało najwięcej punktów w ogólnym rankingu i zajęło pierwsze miejsce wśród marek z głównego nurtu. Przeprowadzone przez J.D. Power badanie opierało się na ankiecie online, rozesłanej do ponad 8000 kierowców. Jego celem było określenie satysfakcji klienta z kontaktu z pracownikami warsztatów na podstawie pięciu kryteriów: jakość usług, uzgodnienie daty doręczenia samochodu, doradztwo serwisowe, odbiór pojazdu i obsługa w warsztacie.

 

 n1.jpg [160.89 KB]

 

 

Mitsubishi L200 ponownie z tytułem Pickup roku w Wielkiej Brytanii

 

Po raz trzeci jury Auto Express doceniło L200 za jego wszechstronność, dynamikę napędu i wysoki standard wyposażenia. Coroczny ranking magazynu obejmuje 29 kategorii, a dziennikarze przyznają nagrody za największe osiągnięcia na rynku motoryzacyjnym w roku. Auto Express jest wiodącym brytyjskim tytułem motoryzacyjnym zarówno w wersji online, jak i drukowanej. Dziennikarze testują i sprawdzają ponad 1000 samochodów rocznie - więcej niż jakiekolwiek inne pismo - a stronę internetową czasopisma odwiedza do czterech milionów użytkowników miesięcznie.

 

 n2.jpg [127.77 KB]

 

 

Mitsubishi ASX ulubieńcem kobiet

 

Dzięki głosom czytelniczek Bild am Sonntag, Mitsubishi ASX zajął drugie miejsce wśród 94 ocenianych modeli typu SUV. Plebiscyt został adresowany do kobiet, gdyż to właśnie one są postrzegane przez branżę motoryzacyjną jako osoby podejmujące decyzje w sprawie zakupów nowych samochodów. Wywiadom poddano 4189 kobiet w przedziale wiekowym 18-69 lat. Zapytano m.in. o ocenę projektu stylistycznego auta, adekwatność ceny do wartości, a także o określenie najistotniejszych ich zdaniem cech tego segmentu aut. Najważniejsze okazały się dla klientek: poczucie bezpieczeństwa i przestrzeni, a także: ergonomia wnętrza, funkcjonalność, frajda z jazdy i komfort.

 

 n3.jpg [115.61 KB]

 

 

5 gwiazdek w testach NCAP dla Mitsubishi Eclipse Cross

 

Całkowicie nowy model Mitsubishi Eclipse Cross SUV Coupe otrzymał najwyższą, 5-gwiazdkową ocenę w testach zderzeniowych NCAP. Oznacza to ocenę 97% pod względem bezpieczeństwa dorosłych pasażerów oraz ocenę 80% pod względem bezpieczeństwa pieszych przy zderzeniu z samochodem. 

 

 n4.jpg [137.60 KB]

 

 

Mitsubishi jako jedyne z Top Safety Pick+ w kategorii małych SUV-ów

 

Top Safety Pick+ to nowe wyróżnienie przyznawane przez IIHS pojazdom, które oferują szczególnie wysoki poziom bezpieczeństwa. Ocena jest uzależniona od wyników testów zderzeniowych, które obejmują kolizje czołowe, boczne, dachowanie oraz ocenę skuteczności działania systemów ochrony szyjnego odcinka kręgosłupa podczas wypadku. Aby otrzymać wyróżnienie Top Safety Pick+ dany model musi uzyskać ocenę „dobrą” w przynajmniej czterech z pięciu testów oraz ocenę nie niższą niż „akceptowalna” w piątym teście. W zeszłym roku procedury testowe uzupełniono o test symulujący zderzenie przedniego narożnika pojazdu z innym samochodem, drzewem lub słupem. W teście tym przy prędkości 65 km/h 25% przedniej części pojazdu po stronie kierowcy uderza w barierę o wysokości półtora metra.

 

przekladki_1_asx.jpg [96.44 KB]

2016

 

Mitsubishi najlepszą marką VDS


W tegorocznym długoterminowym badaniu jakości VDS (Vehicle Dependability Study – badanie niezawodności pojazdów) przeprowadzonym przez instytut J.D. Power, Mitsubishi zostało ocenione najwyżej spośród wszystkich producentów samochodów uwzględnionych w rankingu i otrzymało wyróżnienie dla Najlepszej Marki. Badanie VDS jest oparte na wynikach sondy internetowej przeprowadzonej wśród internautów, którzy w ten sposób dzielą się doświadczeniami ze swoimi samochodami. Podczas tego szczegółowego badania zadowolenia klientów zostały zebrane dane dotyczące 68 modeli 24 producentów. Swoją opinię na temat jakości, niezawodności, atrakcyjności i kosztów utrzymania samochodów wyraziło ponad 15 000 kierowców.

 

 phev.jpg [138.09 KB]

 

 

Mitsubishi L200 Pickupem roku w Wielkiej Brytanii


Najpopularniejszy tygodnik motoryzacyjny w Wielkiej Brytanii Auto Express już drugi rok z rzędu przyznał to wyróżnienie właśnie Mitsubishi. Redaktor naczelny tygodnika, Steve Fowler, uzasadnił werdykt podczas uroczystej ceremonii rozdania nagród w Londynie mówiąc, że „Zgodnie z oczekiwaniami, L200 to typowy solidny pickup, który góruje nad rywalami dopracowaniem i komfortem, dzięki czemu daje poczucie jazdy samochodem osobowym. Bardziej niż wystarczająca przestrzeń ładunkowa i przyzwoite osiągi tworzą uniwersalny pakiet, który trudno pokonać”.

 

 przekladki_21_l200.jpg [216.84 KB]

 

 

Mitsubishi Outlander jednym z najbardziej przystępnych cenowo modeli


W rankingu przygotowanym przez portal Kelley Blue Book (KBB.COM), Mitsubishi Outlander w wersji na rok 2016 znalazł się na trzecim miejscu wśród modeli oferujących trzy rzędy foteli. Redaktorzy KBB brali pod uwagę 10 nowych wersji modelowych minivanów i SUV-ów, które mogą pomieścić do 8 osób i stanowią atrakcyjną ofertę finansową dla rodzin o ograniczonym budżecie. W finałowej dziesiątce znalazło się sześć minivanów i cztery SUV-y. Mitsubishi Outlander 2016 zajął trzecią lokatę, m.in. dzięki temu, że oferuje bogate wyposażenie, dobry stosunek jakości do ceny oraz imponujące warunki gwarancji.

 

 przekladki_24_outlander.jpg [125.08 KB]

  

 

Mitsubishi L200 flotowym Pickupem roku w Polsce

 
Debiutujący na polskim rynku nowy pickup Mitsubishi L200 piątej generacji otrzymał tytuł Najlepszego Pickupa 2016 roku w corocznym plebiscycie Fleet Awards Polska. O wygranej zdecydowało szerokie grono jury, złożone z kilkudziesięciu kierowników flot i 100 dziennikarzy motoryzacyjnych. Nowy pickup spod znaku Trzech Diamentów pokonał w tej rywalizacji aż 4 modele nominowane do tytułu a były to: Nissan Navara, Toyota Hilux, Ford Ranger i Isuzu D-Max. 

 przekladki_19_l200.jpg [52.93 KB]

 

 

Mitsubishi podbija Australię

 
Nowe Mitsubishi L200 oraz SUV Pajero Sport 4x4 zdobyły czołowe lokaty w konkursie australijskiego serwisu OzRoamer: dla pojazdu roku 2015 z napędem 4WD oraz SUV-a z napędem AWD.  Piąta generacja Mitsubishi L200 po raz drugi triumfowała w kategorii na najlepszy pojazd użytkowy z podwójną kabiną (Dual Cab Ute), a Mitsubishi Pajero Sport Exceed zdobyło tytuł najlepszego modelu z napędem 4WD do 60 tys. dolarów. Rob Fraser, redaktor naczelny serwisu OzRoamer, podkreślał, że oba modele wyjątkowo zapracowały na zwycięstwo w swoich kategoriach, bowiem wyróżniają się znakomitymi właściwościami jezdnymi zarówno na asfalcie, jak i w terenie.

 przekladki_36_pajero.jpg [79.46 KB]